Andruskó Károly: Balatoni színek. Bp., 1975, Egyetemi Nyomda. A szerző dedikációjával. Minikönyv, 111. számú sorszámozott példány, készült 300 példányban. Műbőr kötésben, jó állapotban.
Kovács Mihály: Monokról indult el 3.: A szabadságharc bukása. Miskolc, 1979, Miskolci Miniatűr-könyvgyűjtők Klubja. Minikönyv, 1. számú sorszámozott példány, készült 650 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Műbőr kötésben, jó állapotban.
Andruskó Károly: Senta (miniatures). Zenta, 1971, Društvo prijatelja muzeja i arhiva "Dudás Gyula". A szerző aláírásával. Minikönyv, készült 200 példányban. Vászonkötésben, papír védőtokban, jó állapotban.
Andruskó Károly: Tiszavirág. Zenta, 1972, Društvo prijatelja muzeja i arhiva "Dudás Gyula". A szerző dedikációjával. Minikönyv, készült 250 példányban. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Erdélyi János hatvanéves. Bp., 1973, Nyomdai Művészet Barátai. Andruskó Károly (1915-2008) dedikációjával. Minikönyv, kicsit sérült gerincű vászonkötésben, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
Kovács Mihály: Monokról indult el 2.: A szabadságharc vezére, az ország kormányzója. Miskolc, 1978, Miskolci Miniatűr-könyvgyűjtők Klubja. Minikönyv, 1. számú sorszámozott példány, készült 650 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Sérült gerincű műbőr kötésben, egyébként jó állapotban.