Corpus inscriptionum Latinarum. Vol. II. Inscriptiones Hispaniae Latinae. Szerk.: Hübner, Emil. 1-2. köt. Berlin, 1869, Georg Reimer. Későbbi félműbőr kötésben, restaurált, az egyik kötet lapjai részben foltosak.
Corpus inscriptionum Latinarum. [Vol. III. Inscriptiones Asiae, provinciarum Europae Graecarum, Illyrici Latinae. Supplementum.] Inscriptionum Orientis et Illyrici Latinarum supplementum. Szerk.: Mommsen, Theodor - Hirschfeld, Otto - Domaszewski, Alfred. 1-2. köt. Berlin, 1902, Georg Reimer. Későbbi félműbőr kötésben, restaurált, jó állapotban.
Makoldy József: Amint én láttam. Riportrajzok. Előszóval ellát. Herczeg Ferencz. Szövegét írta Lázár István. Bp., 1926, Egyetemi ny. A szerző saját kezű aláírásával ellátott, számozott példány (26/250). Kiadói zsinórral átfűzött egészvászon kötésben. A műből ezer példány készült. A címlapon kis hiány.
Ezernyolczszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz története képekben. Reprint kiadás. Bp., 1991, Kossuth. Kiadói, haránt alakú egészvászon-kötésben, kiadói illusztrált védőtokban.
Hóman Bálint - Szekfű Gyula: Magyar történet. I.-VIII. kötet. Teljes! Tárgymutatóval együtt. Első kiadás! Bp., 1928-1933, K. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, Egységes, kardos címlappal. Szép állapotú sorozat, némelyik eredeti tékában
Ókori lexikon. Szerk.: Pecz Vilmos. 1-2. köt. Bp., 1902-1904, Franklin Társulat. Aranyozott gerincű, erősen kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Szilágyi Sándor, Kozma Andor, Ágai Adolf, Herczeg Ferenc, Jókai Mór, Mikszáth Kálmán et alii: A Király könyve (IFJ). Lipcse, Budapest, Bécs, 1899. Herzig Miksa kiadása. Számos szövegközti és egészoldalas képpel. Kiadói, bordó egészvászon-kötésben.
Bodnár István - Gárdonyi Albert: Bezerédj István. (1796-1856). I. kötet. Magyar Történetei Életrajzok. Bp., 1918. Magyar Történelmi Társulat. 391 l. 4 t. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Korabeli félvászonkötésben, a címlapról kézzel írt másolat a borítóra felragasztva.
[Jean Baptiste] Targe (1733-1806): Histoire Générale D'Italie, Depuis le décadence de l'Empire Romain jusqu'au temps présent. Tome Premier. Paris, 1774, Monory, 474 p. Korabeli, kopott, aranyozott gerincű bőrkötés. Francia nyelvű. Római Birodalom története Jean Baptiste Targe-től. / History of Roman Empire by Jean Baptiste Targe, in french language. Leather-binding. The cover and the spine are wor...
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.