13617.
271. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Tudomány és technika
2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Hreblay Emil: Pulykatenyésztés. Budapest, 1907, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai R.T. Második teljesen átdolgozott kiadás. 123+20 p. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kopottas kiadói egészvászon kötés. A címlapon Hreblay Emil névbélyegzővel, és polonkai Hreblay Izabella névbeírással. A borítója kopott, foltos.