1 000 Ft
Karl Baedeker: Die Schweiz nebst den Angrenzenden Teilen von Oberitalien, Savoyen und Tirol. Handbuch für Reisiende. Leipzig,1901, Verlag von Karl Baedeker, XXXII+544 p. 28. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borító sérült. Egy térkép kijár a könyvből. / Cloth binding, in german language. The cover is damaged. One map is coming out from the book.