https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 112

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
DN "Kiváló véradó" zománcozott fém kitüntetés, dísztokban, miniatűrrel + "Vöröskereszt - Érdemes munkáért" + 2db kitűző 10 illetve 15 véradásért T:2
1
31096.

DN "Kiváló véradó" zománcozott fém kitüntetés, dísztokban, miniatűrrel + "Vöröskereszt - Érdemes munkáért" + 2db kitűző 10 illetve 15 véradásért T:2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Ausztria 1927. "Május 1." Br jelvény, "Pittenwerke, Wien XIII." gyártói jelzéssel. Szign.: Weiberger (24x30mm) + 1930. "Május 1." ezüstözött Br jelvény, "BEHA WERK XIII." gyártói jelzéssel. Szign.: Mynni (20x28mm) + 1931. "Május 1." ezüstözött Br jelvény (32x36mm) + NDK 1961. "Május 1." zománcozott fém jelvény (18x25mm) T:2 Austria 1927. "May 1" Br badge, "Pittenwerke, Wien XIII." makers mark. Sign.: Weiberger (24x30mm) + 1930. "May 1" silver plated Br badge, "BEHA WERK XIII." makers mark. Sign.: Mynni (20x28mm) + 1931. "May 1" silver plated Br badge (32x36mm) + GDR 1961. "May 1" enamelled badge (18x25mm) C:XF
1
31097.

Ausztria 1927. "Május 1." Br jelvény, "Pittenwerke, Wien XIII." gyártói jelzéssel. Szign.: Weiberger (24x30mm) + 1930. "Május 1." ezüstözött Br jelvény, "BEHA WERK XIII." gyártói jelzéssel. Szign.: Mynni (20x28mm) + 1931. "Május 1." ezüstözött Br jelvény (32x36mm) + NDK 1961. "Május 1." zománcozott fém jelvény (18x25mm) T:2 Austria 1927. "May 1" Br badge, "Pittenwerke, Wien XIII." makers mark. Sig...

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Kanada DN "Garde Chasse et Peche Club 1037" festett fém jelvény hátlapon "SCULLY LTD MONTREAL" (38mm) T:2 Canada ND "Garde Chasse et Peche Club 1037" painted metal badge with makers mark "SCULLY LTD MONTREAL" on the back (38mm) C:XF
1
31098.

Kanada DN "Garde Chasse et Peche Club 1037" festett fém jelvény hátlapon "SCULLY LTD MONTREAL" (38mm) T:2 Canada ND "Garde Chasse et Peche Club 1037" painted metal badge with makers mark "SCULLY LTD MONTREAL" on the back (38mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nagy-Britannia DN "Királyi Aggastyán Bölények Rendje  - Anglia Nagypáholya - Fegyverszünet Páholy" aranyozott, zománcozott, számozott Br szabadkőművességet imitáló szervezet jelvénye szalaggal, nem eredeti tokban T: Great Britian ND "Royal Antediluvian Order of Buffalos - Grand Lodge of England - Armistice Lodge" enamelled, numbered Br imitation of Freemasonry organisation's badge in not original case C:XF
1
31099.

Nagy-Britannia DN "Királyi Aggastyán Bölények Rendje - Anglia Nagypáholya - Fegyverszünet Páholy" aranyozott, zománcozott, számozott Br szabadkőművességet imitáló szervezet jelvénye szalaggal, nem eredeti tokban T: Great Britian ND "Royal Antediluvian Order of Buffalos - Grand Lodge of England - Armistice Lodge" enamelled, numbered Br imitation of Freemasonry organisation's badge in not original ...

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
11,92
EUR
,
13,14
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Német 3. Birodalom 1935. "Hans Schemm" Cu jelvény (37mm) T:2 German Third Reich 1935. "Hans Schemm" Cu badge (37mm)  C:XF
1
31100.

Német 3. Birodalom 1935. "Hans Schemm" Cu jelvény (37mm) T:2 German Third Reich 1935. "Hans Schemm" Cu badge (37mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
NSZK 1970. "1. Nemzetközi Európa-napi Rally - Stuttgart" aranyozott, zománcozott fém jelvény nem saját, sérült tokban rögzítve (118mm) T:2 FRG 1970. "1st International Rally to Europe Day - Stuttgart" gilt, enamelled metal badge fixed in not town, damaged case (118mm) C:XF
1
31101.

NSZK 1970. "1. Nemzetközi Európa-napi Rally - Stuttgart" aranyozott, zománcozott fém jelvény nem saját, sérült tokban rögzítve (118mm) T:2 FRG 1970. "1st International Rally to Europe Day - Stuttgart" gilt, enamelled metal badge fixed in not town, damaged case (118mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
EUR
,
68,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Oroszoroszág DN Városi címerek, 21xklf zománcozott, aranyozott jelvény  (~22mm) T:2 Russia ND City coat of arms, 21xdiff enamelled, gold plated badges (~22mm) C:XF
1
31102.

Oroszoroszág DN Városi címerek, 21xklf zománcozott, aranyozott jelvény (~22mm) T:2 Russia ND City coat of arms, 21xdiff enamelled, gold plated badges (~22mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Szovjetunió ~1964-1985. ~135db-os szocialista kitűző és jelvény tétel, sok zománcozott darabbal T:2 Soviet Union ~1964-1985. Approx. 135pcs of Socialist pins and badges, with lots of enamelled pieces C:XF
1
31103.

Szovjetunió ~1964-1985. ~135db-os szocialista kitűző és jelvény tétel, sok zománcozott darabbal T:2 Soviet Union ~1964-1985. Approx. 135pcs of Socialist pins and badges, with lots of enamelled pieces C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Szovjetunió ~1980. 4db klf olimpiai témájú, zománcozott fém jelvény T:2 Soviet Union ~1980. 4pcs of diff Olympic themed enamelled badges C:XF
1
31104.

Szovjetunió ~1980. 4db klf olimpiai témájú, zománcozott fém jelvény T:2 Soviet Union ~1980. 4pcs of diff Olympic themed enamelled badges C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Szovjetunió 1980. "Moszkvai Olimpia" 28xklf sportágakat ábrázoló zománcozott, aranyozott fém jelvény T:2 Soviet Union 1980. "Moscow Olympiad" 28xdiff enamelled, gold plated badges about the Olympic Sports C:XF
1
31105.

Szovjetunió 1980. "Moszkvai Olimpia" 28xklf sportágakat ábrázoló zománcozott, aranyozott fém jelvény T:2 Soviet Union 1980. "Moscow Olympiad" 28xdiff enamelled, gold plated badges about the Olympic Sports C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
8
 
Szovjetunió 9db-os klf vegyes jelvény tétel, közte DN "T-28 közepes tank" zománcozott fém jelvény (21x41mm) T:2 Soviet Union 9pcs of diff badges, including ND "T-28 Medium Tank" enamelled badge (21x41mm) C:XF
1
31106.

Szovjetunió 9db-os klf vegyes jelvény tétel, közte DN "T-28 közepes tank" zománcozott fém jelvény (21x41mm) T:2 Soviet Union 9pcs of diff badges, including ND "T-28 Medium Tank" enamelled badge (21x41mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szovjetunió DN 29db klf sport témájú jelvény és kitűző, köztük zománcozott darabokkal T:2,2- Soviet Union ND 29pcs of diff sport themed badge and pin with enamelled ones C:XF,VF
1
31107.

Szovjetunió DN 29db klf sport témájú jelvény és kitűző, köztük zománcozott darabokkal T:2,2- Soviet Union ND 29pcs of diff sport themed badge and pin with enamelled ones C:XF,VF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz