Nagy-Britannia DN "Királyi Aggastyán Bölények Rendje - Anglia Nagypáholya - Fegyverszünet Páholy" aranyozott, zománcozott, számozott Br szabadkőművességet imitáló szervezet jelvénye szalaggal, nem eredeti tokban T: Great Britian ND "Royal Antediluvian Order of Buffalos - Grand Lodge of England - Armistice Lodge" enamelled, numbered Br imitation of Freemasonry organisation's badge in not original ...
NSZK 1970. "1. Nemzetközi Európa-napi Rally - Stuttgart" aranyozott, zománcozott fém jelvény nem saját, sérült tokban rögzítve (118mm) T:2 FRG 1970. "1st International Rally to Europe Day - Stuttgart" gilt, enamelled metal badge fixed in not town, damaged case (118mm) C:XF
Szovjetunió ~1964-1985. ~135db-os szocialista kitűző és jelvény tétel, sok zománcozott darabbal T:2 Soviet Union ~1964-1985. Approx. 135pcs of Socialist pins and badges, with lots of enamelled pieces C:XF
Szovjetunió 9db-os klf vegyes jelvény tétel, közte DN "T-28 közepes tank" zománcozott fém jelvény (21x41mm) T:2 Soviet Union 9pcs of diff badges, including ND "T-28 Medium Tank" enamelled badge (21x41mm) C:XF
Szovjetunió DN 29db klf sport témájú jelvény és kitűző, köztük zománcozott darabokkal T:2,2- Soviet Union ND 29pcs of diff sport themed badge and pin with enamelled ones C:XF,VF