30916.
271. Lezárult gyorsárverés
Külföldi emlékveretek, plakettek
8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Amerikai Egyesült Államok 1973. "100 legnagyobb mestermű - A San Romano-i csata" jelzett aranyozott Ag emlékérem (66,69g/50,5mm) T:2 (PP) oxidáció USA 1973. "100 Greatest Masterpieces - The Battle of San Marino" hallmarked gold plated Ag commemorative medallion (66,69g/50,5mm) C:XF (PP) oxidation