Franciaország ~1900. "Francia forradalom" peremén jelzett Br emlékérem "Francia Királyok sorozat" (13,65g/32mm) T:2 France ~1900. "French Revolution" marked Br commemorative medal "Kings of France series" (13,65g/32mm) C:XF
Franciaország ~1900. "I. Napóleon" peremén jelzett Br emlékérem "Francia Királyok sorozat" (14,7g/32mm) T:2 apró ph. France ~1900. "Napoleon I" marked Br commemorative medal "Kings of France series" (14,7g/32mm) C:XF tiny edge error
Franciaország ~1900. "II. Napóleon" peremén jelzett Br emlékérem "Francia Királyok sorozat" (11,6g/32mm) T:2 anyagfölösleg France ~1900. "Napoleon II" marked Br commemorative medal "Kings of France series" (11,6g/32mm) C:XF excess material
Franciaország ~1900. "Bourbon-ház folytatása 1814-1830" Br emlékérem "Francia Királyok sorozat" (10,96g/32mm) T:2 France ~1900. "Continuation of the House of Bourbon 1814-1830" Br commemorative medal "Kings of France series" (10,96g/32mm) C:XF
Franciaország ~1900. "XVIII Lajos" peremén jelzett Br emlékérem "Francia Királyok sorozat" (13,7g/32mm) T:2 France ~1900. "Louis XVIII" marked Br commemorative medal "Kings of France series" (13,7g/32mm) C:XF
Franciaország ~1900. "X. Károly" peremén jelzett Br emlékérem "Francia Királyok sorozat" (15,12g/32mm) T:2 France ~1900. "Charles X" marked Br commemorative medal "Kings of France series" (15,12g/32mm) C:XF
Franciaország ~1900. "Orleans-i ág" peremén jelzett Br emlékérem "Francia Királyok sorozat" (10,9g/32mm) T:2 France ~1900. "Orléans branch" marked Br commemorative medal "Kings of France series" (10,9g/32mm) C:XF
Franciaország ~1900. "I. Lajos Fülöp" Br emlékérem "Francia Királyok sorozat" (10,65g/32mm) T:2 France ~1900. "Louis Philippe I" Br commemorative medal "Kings of France series" (10,65g/32mm) C:XF
Franciaország ~1900. "Második Köztársaság" peremén jelzett Br emlékérem "Francia Királyok sorozat" (15,56g/32mm) T:2 France ~1900. "Second Republic" marked Br commemorative medal "Kings of France series" (15,56g/32mm) C:XF
Franciaország ~1900. "III. Napóleon" peremén jelzett Br emlékérem "Francia Királyok sorozat" (14,68g/32mm) T:2 France ~1900. "Napoleon III" marked Br commemorative medal "Kings of France series" (14,68g/32mm) C:XF
Franciaország ~1900. "Harmadik Köztársaság" peremén jelzett Br emlékérem "Francia Királyok sorozat" (14,48g/32mm) T:2 France ~1900. "Third Republic" marked Br commemorative medal "Kings of France series" (14,48g/32mm) C:XF
Horvátország 1998. "Alpok-Adria Filatéria '98 - Split 1998. / Horvát Bélyeggyűjtő Szövetség - Zágráb" horvát nyelvű aranyozott fém emlékérem, füllel szalagon, eredeti tokban (50mm) T:2 ragasztónyom Croatia 1998. "Alpa-Adriaphila '98 - Split 1998. / Hravtski Filatelisticki Savez - Zagreb" Croatian language gold plated commemorative medal with ear on ribbon, in original case (50mm) C:XF gluemark