20 000 Ft
51,81 EUR, 57,14 USD
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Bács-Bodrog Vármegye I-II. Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Több képpel, térképpel és műmelléklettel illusztrálva. Budapest, é.n. [1909], Országos Monográfia Társaság, 1 térkép+4+VI+ 477 [helyesen 475]+1 p.+ 2 t.; 4+616 p.+2 t. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélekkel. Az első kötet gerince sérült, javított. A borítója kopott. Az előzéklap hiányzik. A második kötet gerince javított. A borítója kopott.