1 000 Ft
Az 50 éves Pesti Hirlap jubileumi albuma 1878-1928. Budapest, 1928, Légrády-Testvérek, 1072 p. Szövegközti és egész oldalas képekkel igen gazdagon illusztrálva. Kiadói színes, fűzött, egészvászon kötés. borítóban. Némileg foltos, kopott, de alapvetően jó állapotban.