1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
Kertész Mihály: A csodálatos sárkány. Budapest, É.N., Athenaeum Irodalmi és nyomdai R.-T. Kopottas kiadói egészvászon kötés, 116 p. A gerince szakadozott, sérült. A címlapja szakadt. Egyes lapszélek szakozottak, mások foltosak. A kötése sérült, a könyvből egy ív kijár (97-112 p.).