Néray Katalin - Sinkovits Péter (szerk.): Tendenciák 1-2. 1970-1980. (1. Új Művészet 1970. 2. Másodlagos realizmus. ) Budapest, 1980, Statisztikai Kiadó Vállalat. Kiadói tűzött papírkötés.
17 db. vegyes kiállítási katalógus, többségében Szépművészeti Múzeum, Nemzeti Galéria, Műcsarnok kiállítási katalógusai, továbbá Paizs László, Mikus László, Kotsis Nagy Margit, Ősze András, Frank Magda, Csikszentmihályi Róbert, Stanislaw Wyspianski, Giacomo Manzu kiállítási katalógusai, valamint a Sümegi Maulbertsch freskókról szóló füzet, változó állapotban, és méretben.
7 db. a Magyar Festészet Mesterei sorozatból: 1. Szinnyei Merse, 2. Munkácsy Mihály, 4. Paál László, 5. Zichy Mihály ,7. Rippl-Rónai, 8. Lotz Károly, 9. Vaszary János kötetek. Budapest, 2009, Kossuth Kiadó-Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói kemény papírkötés. Jó állapotban.
cca 1960-1970: vegyes művészeti könyv tétel, 7 db. : Holland életképek, A manierizmus mesterei, XVI. századi német táblaképek, Rubens és kora, Visegrádtól Szentendréig, Murillo, XVI. századi német táblaképek, változó kiadásban és minőségben.
Lázár Béla: Művészet. Kis művészettörténet a nagyközönség számára. Bp., 1938, Rózsavölgyi. 349 p. XLVII t. 70 szövegképpel. Korabeli félvászonkötésben. A kötet tartása kissé merev, rugalmatlan.
Bóka László: József Attila, Essay és Vallomás, Anonymus Irodalmi és Művészeti Kiadó Részvénytársaság, 1947, Budapest, 105 oldal, kemény papírkötés, a könyv kötése megsárgult, piszkos.