Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 79

Nagy Katalin: Házi bábszínház. Bp., é.n., Múzsák. 95 p. Kiadói papírkötésben.
13421.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Szinyei Merse Pál Emlékkiállítás Katalógusa. Budapest, 1948, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum, 7 p. Tűzött papírkötés. A borító és a lapok foltosak.
13422.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

B. Sey Katalin - Gedai István: Éremkincsek. Budapest 1972, Magyar Helikon-Corvina, p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. A borítója némileg szakadt, picit hiányos.
13423.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Ezer év mesterművei. A magyar művészet képeskönyve. A bevezetőt Keresztury Dezső írta. Budapest, 1987, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói borítóban.
13424.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

Réthei Prikkel Marián: A magyarság táncai. A Magyar Néprajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1924, Studium. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13425.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86

Horváth Ferenc hatvan rajza. Bev. Németh László. h. n., é. n., k. n. A művész 10 művének reprodukciójával, teljes. Kicsit kopott papír mappába kötve, egyébként jó állapotban.
13426.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Major Frederick: The illustrated encyclopedia of pistols-revolvers. New  York, 1980, Salamander book. Kiadói kemény kötésben fedőborítóval
13427.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Stein János: Művészeti bonctan 1926. Bp. Kókai Lajos kiadása. Gyenge papírkötés, pár oldal elvált a kötéstől.
13428.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Cézanne und Holder Ein Führung in die probleme der malerei der gegenwart von Fritz Burger. München, 1919, Delphin. 2 kötet, Kiadói félvászon kötésben, az ehyik fedőborítója foltos.
13429.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

A Póstamúzeum Történeti Kiállításának Ismertetője, Közlekedési Dokumentációs V., Budapest, 1950, 95 oldal, ragasztott papírkötés, 14x19cm.
13430.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Székely Sándor: Mit akar tudni a filmről. 102 ábrával. Bp., 1943 Athenaeum. 215p.
13431.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Danische Maler. Die Welt Des Schönen.  Düsseldorf&Leipzig, 1911, Karl Robert Langewiesche Verlag, VII+96+VI p. Kiadói papírkötésben. Német nyelven. A lapok foltosak.
13432.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft