Dr. Gróh Gyula: Általános chemia. Főiskolai és egyetemi hallgatók részére. Bp., 1918, Kilián Frigyes utóda m. kir. egyetemi könyvkereskedő. Kiadói félvászon-kötésben. A könyv gerince sérült.
Dr. Weninger Antal: Az egészség testi és lelki forrásai. Budapest, É.N., Országos Közművelődési Szövetség. Átkötött félvászon kötés, 203 p. A hátsó lapok picit foltosak. A könyvben ceruzás aláhúzások, jelölések találhatóak.
Liebe im Orient: Der duftende Garten des Scheik Nefzaui; Anangaranga, die Bühne des Liebesgottes. Leipzig, Wien, Verlag für SExualwissenschaft Schneider&Co. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Vámossy Zotán dr. és Manfeld Géza dr.: Gyógyszertan Orvosok és orvostanhallgatók számára. Budapest, 1944, Antiqua Nyomdai és Irodalmi R.T. Kissé viseltes félvászon kötésben
Cserey Adolf: Ásványhatározó. Budapest - Pozsony, 1900, Stampfel Károly (Stampfel-féle tudományos zsebkönyvtár 60.). Sérült gerincű papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Cserey Adolf: Kis ásványtan. Budapest - Pozsony, é. n., Stampfel Károly (Stampfel-féle tudományos zsebkönyvtár 128.). Kicsit sérült gerincű papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Székely Tibor: Mátyás-tér-Rózsadomb. Budapest, 1932, Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói félvászon kötés. A szerző által dedikált! A borítója némileg kopott, foltos. A szennylapon névbejegyzésekkel.