Nékám, Lívia: Old Hungarian Pharmacies. Bp., 1968, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, a védőborítón apró szakadással, egyébként jó állapotban.
Nagy Zoltán-Papp Imre: Szeged. Városképek - Műemlékek Budapest, 1960, Műszaki Könyvkiadó, 287 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír borítóban. A papírborítója szakadt.
Széchenyi Zsigmond: Náhar. Indiai útinapló. Budapest, 1958, Szépirodalmi Könyvkiadó, 486. Kiadói félvászon kötésben. A gerince némileg megfakult. A borító picit foltos.
Kanyar József: Harminc nemzedék vallomása Somogyról. Történelmi olvasókönyv. Kaposvár, 1967, Somogy megyei Tanács Végrehajtó Bizottsága. Félvászon kötésben, szakadozott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Karl Angebauer: Ovambo - 15 év Délnyugat-Afrikában. A világ körül - Útirajzok - útkalandok. Budapest, Dante Könyvkiadó, 1931. Vászon kötés, 251 oldal. A szerző eredeti fekete-fehér felvételeivel és egy térképpel illusztrálva.
Ligeti Lajos: Afgán földön. Bp., é.n., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon sorozatkötésben. A gerinc kissé kopottas, egyébként erős kötésű, megkímélt, szép példány.