2 000 Ft
Széchenyi Zsigmond: Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása, második rész. Bp., 1965, Szépirodalmi. Félvászon kötésben, jó állapotban.; Aldridge, James: A vadász. Bp., 1959, Európa. Félvászon kötésben, jó állapotban.