~1900. "A kalocsai Szent István Jezsuita Gimnázium emlékérme" ezüstözött, jelzett Br emlékérem szalaggal. "GYMNASIUM SOCIETATIS JESU AD S. STEPHANUM - IHS - COLOCAE / UNUS ACCIPIT BRAVIUM" (35mm) T:2 Hungary ~1900. "Saint Stephen Jesuit School of Kalocsa" silver plated, hallmarked Br medal with ribbon (35mm) C:XF
Exner Károly (1850-1919) ~1902. "Elismerés a testi erőnek és ügyességnek / A budapesti VI. kerületi Állami Főreáliskola - a tornaverseny győztesének" kétoldalas Br díjérem, mellszalag nélkül, előlapon a tervező és a vésnök neve, hátoldalon gravírozva. Szign.: Dörre T., Exner K. T:1-,2 kis ph.
1912. "Budapest Székesfővárosi Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete A Sport Terén Elért Kiváló Érdemek Jutalmazására" Br díjérem füllel (40mm) T:2 kis ph., patina
1914. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme" kitüntetés női csokorszalagja + szalag német kitüntetésekhez Hungary 1914. The ribbon of the decoration "Red Cross, Silver Medal of Honour for women" + ribbon for German decorations
Szamosi Soós Vilmos (1885-1972) 1920. "Magyar Nemzeti Szövetség 1919" Br jelvény (27mm) T:2 Hungary 1920. "Hungarian National Association 1919" Br badge with membership card. Sign.: Vilmos Szamosi Soós (27mm) C:XF HP 4959.
1927. " Európai Keresztény Törekvés Unió 5. Kongresszusa / Európa fiataljai Krisztusért és az egyházért - Budapest 1917. aug. 8-14." zománcozott Br jelvény karton betéttel (69x51mm) T:2 1927. "5th Convention of the European Christian Endeavour Union / Youth of Europe for Christ and the Church - Budapest Hungary 8-14 August 1927" gilt Br badge with card in the medal (69x51mm) T:2