Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 87
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1391708
31102
273
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1948-1956. 12db-os vegyes sportérem tétel, az érmek láncokon, az érmeken "Oktatásügyi Minisztérium", "Baranya Megyei T.S.B", "Vasutas Szakszervezet Sporttitkársága", "MEDOSZ Sportünnepély - Traktor SE" feliratokkal T:2 1389265
31103
273
Numizmatika
~1950. "Kiváló dolgozó" zománcozott fém kitüntetés Rákosi-címeres tokban, miniatűrrel + 1953. "Sztahanovista" zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel T:2 1389522
31104
273
36000
Numizmatika
1954. "A Munka Vörös Zászló Érdemrendje" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, dupla függesztőkarikával T:2 1954. "Red Flag Order of Labour" gilt, enamelled Br deoration with ribbon, with double suspension ring C:XF NMK 595. 1390952
31105
273
Numizmatika
1954. "Munka Érdemérem" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti dísztokban T:2 NMK 606. 1393983
31106
273
2200
Numizmatika
1956. "Munkásnők Világkonferenciája - Budapest 1956 június - Szakszervezetek Világszövetsége" francia nyelvű zománcozott Br jelvény (33x35mm), szalagra tűzve, a szalag "Burg. Org. Hongr." francia nyelvű fém jelvényre erősítve (13x45mm) T:2 Hungary 1956. "Conference Mondiale des Travailleuses - Budapest Juin 1956 - Federation Syndicale Mondiale" French language enamelled Br badge (33x35mm) pinned o... 1388922
31107
273
Numizmatika
1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, tokban T:2 NMK 700. 1341331
31108
273
Numizmatika
1958. "Postás Kongresszus" zománcozott fém jelvény (22,5x18mm) T:2 1389350
31109
273
Numizmatika
~1960-1980. "Jó munkáért" zománcozott fém, Vöröskeresztes jelvény T:2 1389289
31110
273
Numizmatika
~1960. Rendőrtiszti Főiskola" zománcozott jelvény + 1966. "Szocialista Hazáért Érdemrend" mellszalaggal (2x) (egyik középrésze mozog) egy adományozói okirattal + 1978-1979. "Szocialista Népköztársaság Bajnokságai" aranyozott Br és Br sérült díjérmek tokban T:2,2- 1359134
31111
273
Numizmatika
~1960-1970. "Munkásőr" Br kitüntetés, szalagon, miniatűrrel szalagsávon + "Munkásőr" fém jelvény (23x23,5mm) + "Munkásőr sapkajelvény" zománcozott fém sapkajelvény (29x35mm) T:2,2- 1341078
31112
273
Numizmatika
1963. "Építő- Fa- és Építőanyagipari Dolgozók Szakszervezete 60 éves" zománcozott fém jelvény (21x25mm) T:2 1390945
31113
273
Numizmatika
1964. "Munka Érdemend" arany fokozata, zománcozott, aranyozott Br kitüntetés, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1-,2 NMK 599.a Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft