Románia ~1970-1980. 7db klf filatéliai és orvosi témájú emlékérem, közte 1973. "Bukarest / Socfilex III" Br emlékérem (50mm) T:2 Romania ~1970-1980. 7pcs of diff philatelic and medical commemorative medallion, with 1973. "Bucharest / Socfilex III" Br commemorative medallion (50mm) C:XF
Románia 1996. "Román Posta / Plenáris ülés - Post Europ - Bukarest 1996. december 3-4." fém emlékérem, gravírozott, eredeti dísztokban (45mm) T:2 kis patina Romania 1996. "Posta Romana / Plenary Assembly - Post Europ - Bucharest 3-4.12.1996" commemorative medal, engraved in original case (45mm) C:XF small patina
Szlovákia DN "Körmöcbánya a bányászat és pénzverés városa" kétoldalas bronzozott Al emlékérem. Szign.: A. Hám (60mm) T:2 Slovakia ND "Banské a Minciarske Mesto Kremnica" doubles sided bronze plated Al commemorative medallion. Sign.: A. Hám (60mm) C:XF
Szovjetunió DN "Lenin örökké él" Br emlékérem tokban. Szign.: H. Akimushkin (70mm) + DN "Harc a halálig szobor - Mamev Kurgan, Volgograd" aranyozott Al emlékérem (54mm) T:1,2 Soviet Union ND "Lenin lives forever" Br medal in case. H. Akimushin (70mm) + ND "Sculpture Fight to the Death - Mamaev Kurgan, Volgograd" gilt Al commemorative medallion (54mm) C:UNC,XF
Szovjetunió DN "Leningrád ostroma 1941-1944 (Ti hős tetteitek örökre a szívünkbe épültek! / Az emlékmű örök dicsőség Leningrád védőinek" zománcozott Al emlékérem nyomott bőrtokban (58mm) T:1 Soviet Union ND "Siege of Leningrad 1941-1944" enamelled Al commemorative medallion in leathler case (58mm) C:UNC
Vatikán 1900. "XIII. Leó / A Szent Kapu megnyitása" Br emlékérem. Szign.: Francesco Bianchi (30mm) T:2- ph. Vatican 1900. "Pope Leo XIII / Opening of Holy Door" Br medal. "LEO XIII PONT MAX AN XXII / VENITE AD ME OMNES HAEC EST PORTA DOMINI / AN MCM". Sign.: Francesco Bianchi (30mm) C:VF edge error
DN "Lenin-szobor" egyoldalas fém plakett, hátoldalán márványlap(?) és akasztó, kartondobozban (94x107mm) T:2 ND "Lenin statue" one sided plaque, with marble(?) sheet and hooks on backside in cardboard box (94x107mm) C:XF