16db-os vegyes magyar és külföldi érme, emlékérem, zseton tétel, közte 1671K-B 6kr Ag "I. Lipót" Körmöcbánya sérült állapotban, Amerikai Egyesült Államok DN "John F. Kennedy" ezüstözött Br medál (29mm), 1938. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" Br emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül, erősen sérült T:2-3
6db-os vegyes rossz minőségű magyar és külföldi ezüstpénz tétel, közte Ausztria 1779C-A 3kr Ag "Mária Terézia", Magyarország 1849NB 6kr Ag T:3,3- patina,ü. 6pcs of various silver coins in bad condition, including Austria 1779C-A 3 Kreuzer Ag "Maria Theresia", Hungary 1849NB 6 Kreuzer Ag C:F,VG patina,ding
5db-os vegyes magyar és lengyel szocialista jelvény, emlékérem, plakett tokban, közte "Kiváló Pénzügyi Dolgozó" aranyozott, zománcozott fém jelvény miniatűrrel, 1972. "A Magyar Népgazdasági Tervezés 25 éves / 1947-1972" fém emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1-,2
Vegyes fémpénz, zseton, emlékérem és plakett tétel 1,2kg súlyban, közte Olaszország DN "Marco Casagrande" kétoldalas emlékplakett (78mm), Németország 1990. "Német Egység" jelzetlen Ag emlékérem (15.18g/35mm). A tételben néhány további ezüst érme valamint hamis darab T:vegyes
Vegyes magyar és külföldi érme, emlékérem, sportérem, zseton, jelvény, replika tétel 2kg-os súlyban, közte szalagok, szocialista jelvények, sportérmek T:vegyes