3 800 Ft
3 db erotikus ex libris ill. alkalmi kisgrafika különböző művészektől (Torró Vilmos, Drahos István, stb.), fametszet ill. klisé, papír, jelzettek a dúcon/klisén, különböző méretben + 3 db alkalmi kisgrafika különböző művészektől (Turi Tóth Tibor, Mottl Román Pál, Bánsági András), fametszet, papír, jelzettek, különböző méretben + Drahos István (1895-1968): Ex libris ill. alkalmi grafika, 2 db, fametszet ill. klisé, papír, jelzettek a dúcon/klisén, különböző méretben + Fery Antal (1908-1944): 2 db alkalmi grafika, fametszet, papír, jelzettek, különböző méretben + Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Ex libris, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8,5×4 cm + Ex libris musicis, klisé, papír, jelzés nélkül, 8×6,5 cm + 2 db sport témájú kisgrafika ill. ex libris (síelés, torna), különböző művészektől (Torró VIlmos, Kollmann Jenő), fametszet, papír, jelzettek (az egyik csak a dúcon), különböző méretben + Nagy Árpád Dániel (1922-1985): Húsvéti üdvözlet, alkalmi kisgrafika, rézkarc, papír, jelzés nélkül, 11,5×7 cm + Várkonyi Károly (1910-2001): Sexlibris Lars C. Stolt, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 11×14 cm