Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 92

Azonosítíatlan jelzéssel: J Mráz ex libirse. Jelzett a dúcon / Signed on the print 8x9 cm
10572.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
1970 Nemzetközi Ex libris Kongresszus rézkarc / engraving 8x8 cm
10573.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Jelzés nélkül: Erotikus ex libris. Klisé, papír, 9×6 cm
10574.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
3 db erotikus ex libris ill. alkalmi kisgrafika különböző művészektől (Torró Vilmos, Drahos István, stb.), fametszet ill. klisé, papír, jelzettek a dúcon/klisén, különböző méretben + 3 db alkalmi kisgrafika különböző művészektől (Turi Tóth Tibor, Mottl Román Pál, Bánsági András), fametszet, papír, jelzettek, különböző méretben + Drahos István (1895-1968): Ex libris ill. alkalmi grafika, 2 db, fametszet ill. klisé, papír, jelzettek a dúcon/klisén, különböző méretben + Fery Antal (1908-1944): 2 db alkalmi grafika, fametszet, papír, jelzettek, különböző méretben + Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Ex libris, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8,5×4 cm + Ex libris musicis, klisé, papír, jelzés nélkül, 8×6,5 cm + 2 db sport témájú kisgrafika ill. ex libris (síelés, torna), különböző művészektől (Torró VIlmos, Kollmann Jenő), fametszet, papír, jelzettek (az egyik csak a dúcon), különböző méretben + Nagy Árpád Dániel (1922-1985): Húsvéti üdvözlet, alkalmi kisgrafika, rézkarc, papír, jelzés nélkül, 11,5×7 cm + Várkonyi Károly (1910-2001): Sexlibris Lars C. Stolt, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 11×14 cm
10575.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86
Vegyes ex libris tétel különböző képzőművészektől, klisék és metszetek, egy rész dúcon jelzett, kartonra ragasztva, 4db, különböző méretben és minőségben, 5x5cm és 18x13cm
10576.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Vegyes ex libris tétel különböző képzőművészektől, klisék és metszetek, egy rész dúcon jelzett, kartonra ragasztva, 4db, különböző méretben és minőségben, 5x5cm és 15x10cm
10577.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Vegyes ex libris tétel különböző képzőművészektől, klisék és metszetek, egy rész dúcon jelzett, kartonra ragasztva, 4db, különböző méretben és minőségben, 5x8cm és 12x8cm
10578.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Vegyes ex libris tétel különböző képzőművészektől, klisék és metszetek, egy rész dúcon jelzett, kartonra ragasztva, 4db, különböző méretben és minőségben, 7x4cm és 12x7cm
10579.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Vegyes ex libris tétel,  klisék, egy rész dúcon jelzett, kartonra ragasztva, 4db, különböző méretben és minőségben, 10x8cm és 12x7cm
10580.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Vegyes ex libris tétel különböző képzőművészektől, klisék és metszetek, egy rész dúcon jelzett, kartonra ragasztva, 4db, különböző méretben és minőségben, 5x5cm és 14x10cm
10581.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Drs. Phyllis and Eberhard Kronhausen: Erotic Bookplates. New York, 1970,Bell Publishing Company. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírborítóban. Angol nyelven, számos képpel illusztrálva. A papírborító szakadt, ragasztott. / Leatherette-binding, in paper cover, in english language, with a lot of pictures.
10582.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Henry Schjaerven: Ex libris 25 bokeiermerker tegnet av. Oslo, 1952. Sorszámozott:: 153/400, Dedikált példány. 25db eredeti ex libris illusztrációval. Kiadói karton kötésben / Ex-libris literature with 25f original engraving.
10583.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft