3 db erotikus ex libris ill. alkalmi kisgrafika különböző művészektől (Torró Vilmos, Drahos István, stb.), fametszet ill. klisé, papír, jelzettek a dúcon/klisén, különböző méretben + 3 db alkalmi kisgrafika különböző művészektől (Turi Tóth Tibor, Mottl Román Pál, Bánsági András), fametszet, papír, jelzettek, különböző méretben + Drahos István (1895-1968): Ex libris ill. alkalmi grafika, 2 db, fametszet ill. klisé, papír, jelzettek a dúcon/klisén, különböző méretben + Fery Antal (1908-1944): 2 db alkalmi grafika, fametszet, papír, jelzettek, különböző méretben + Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Ex libris, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8,5×4 cm + Ex libris musicis, klisé, papír, jelzés nélkül, 8×6,5 cm + 2 db sport témájú kisgrafika ill. ex libris (síelés, torna), különböző művészektől (Torró VIlmos, Kollmann Jenő), fametszet, papír, jelzettek (az egyik csak a dúcon), különböző méretben + Nagy Árpád Dániel (1922-1985): Húsvéti üdvözlet, alkalmi kisgrafika, rézkarc, papír, jelzés nélkül, 11,5×7 cm + Várkonyi Károly (1910-2001): Sexlibris Lars C. Stolt, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 11×14 cm
Vegyes ex libris tétel különböző képzőművészektől, klisék és metszetek, egy rész dúcon jelzett, kartonra ragasztva, 4db, különböző méretben és minőségben, 5x5cm és 18x13cm
Vegyes ex libris tétel különböző képzőművészektől, klisék és metszetek, egy rész dúcon jelzett, kartonra ragasztva, 4db, különböző méretben és minőségben, 5x5cm és 15x10cm
Vegyes ex libris tétel különböző képzőművészektől, klisék és metszetek, egy rész dúcon jelzett, kartonra ragasztva, 4db, különböző méretben és minőségben, 5x8cm és 12x8cm
Vegyes ex libris tétel különböző képzőművészektől, klisék és metszetek, egy rész dúcon jelzett, kartonra ragasztva, 4db, különböző méretben és minőségben, 7x4cm és 12x7cm
Vegyes ex libris tétel különböző képzőművészektől, klisék és metszetek, egy rész dúcon jelzett, kartonra ragasztva, 4db, különböző méretben és minőségben, 5x5cm és 14x10cm
Drs. Phyllis and Eberhard Kronhausen: Erotic Bookplates. New York, 1970,Bell Publishing Company. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírborítóban. Angol nyelven, számos képpel illusztrálva. A papírborító szakadt, ragasztott. / Leatherette-binding, in paper cover, in english language, with a lot of pictures.
Henry Schjaerven: Ex libris 25 bokeiermerker tegnet av. Oslo, 1952. Sorszámozott:: 153/400, Dedikált példány. 25db eredeti ex libris illusztrációval. Kiadói karton kötésben / Ex-libris literature with 25f original engraving.