Festmények és grafikák Tételek száma: 308
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
542604
10036
274
Blahos Rudolf (1917-1986): Pesti látkép, rézkarc, papír, jelzés nélkül, 16x49 cm 1358374
10037
274
Boldizsár István (1897-1984): In memoriam Congressus Eucharistici XXXIV, Budapestini anno Domini MDCCCCXXXVIII, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 37×54,5 cm 1357263
10038
274
Bolmányi jelzéssel: Felhők. Tempera, vászon, keretben, 40×50 cm 1372746
10039
274
Borbély Gizella (1920-1994): Lovasszekér. Pasztell, papír, jelzett, 35×49 cm 1397276
10040
274
Bordás Ferenc (1911-1982): Virágok ősszel. Színes linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×24 cm 1335642
10041
274
Bordás Ferenc (1911-1982): Virágcsokor. Színes linó, papír, jelzett, 15x21 cm 1335446
10042
274
Bordás Ferenc (1911-1982): Naptár címlap. Színes linó, papír, jelzett, 18×12 cm 1397531
10043
274
Boromisza jelzéssel: Esős városkép. Tempera, karton, keretben, 20×26 cm 1396547
10044
274
Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Dunakanyar. Olaj, vászon, sérült, jelzett, keretben, 60×80 cm 1401655
10045
274
By Colo jelzéssel: Utca résszlet. Olaj, farost, 45×45 cm 1396556
10046
274
Conrád Gyula (1877-1959): Lánchíd. Rézkarc, papír, jelzett, 8×11 cm 1400972
10047
274
Csavlek András (1942-): budai vár télen. Színes linómetszet, papír, jelzett, felcsavarva, 25×52 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft