Porcelán Tételek száma: 79
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1339493
11149
274
Viktória cseh porcelán csésze, csészealjjal, antik jelenettel, matricás, kopásnyomokkal, csésze m: 6 cm, d: 8 cm 1393435
11150
274
Ens porcelán rózsa, egészen apró lepattanással, jelzett, 5x7 cm 1397567
11151
274
Wedgwood bisquit porcelán kávés csésze és tálka, jelzett, hibátlan, csésze: d: 6 cm, m: 6 cm, tálka: d: 11 cm. 1295169
11152
274
Ditmar Urbach porcelán jegesmedvés asztali kínáló, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 1401404
11153
274
Német porcelán tétel, hibátlanok, jelzettek, összesen:4 db 1401805
11154
274
Távol keleti porcelán tárgyak: Buddha női figura, kosár, részben kézzel festett, kosár jelzett, hibátlanok, összesen: 3 db, m:12-23 cm 1397672
11155
274
Jelzett süteményes tányér készlet, matricás, kopott, d:17 cm 1399197
11156
274
cca 1800 Kínai arita-imari mintás tányér, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, apró hajszálrepedéssel, d:21 cm 1399200
11157
274
cca 1800 Kínai arita-imari mintás tányér, kézzel festett, jelzett, kopott, d:21,5 cm 1401407
11158
274
Díszváza, jelzés nélkül, matricás, kopott, m:35 cm 1315273
11159
274
Keleti motívumos porcelán kínáló, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 23 cm 1304501
11160
274
Fülöp-szigeteki szuvenír hamutartó a Presidental Security Command jelvényével és Brig Gen Santiago S. Barangan, a testőrség vezetője (1978-1986) nyomtatott aláírásával, matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, d: 15 cm / Porcelain suovenir ashtray from the Philippines, with the insignia of the Presidental Security Command and the printed signature of Brig Gen Santiago S. Barangan the command... Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft