14120.
274. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Jósika Miklós: A Nagyszebeni KirálybÃró (1853). Budapest, 1901, Franklin-Társulat, 383 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, márványozott lapélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötÅ‘ műhelyében készült. Kopottas, foltos borÃtóval. A gerince picit deformált.