18 000 Ft
Knapp Éva: Codex Germanicus, hasonmás és tanulmánykötet. A budapesti Egyetemi Könyvtár Cod. Germ. 3. jelzeten őrzött kódex hasonmás kiadása. 950 példány jelent meg. Budapest, 1993, Helikon Kiadó. Kiadói aranyozott műbőr, aranyozott lapélekkel, és kiadói félvászon kötés, kiadói díszdobozban, egy német és egy magyar nyelvű bizonylattal. Szép állapotban.