Váradi énekeskönyv. A keresztyeni gyülekezetben valo isteni diczeretek... Varadon, 1566. Bp., 1975. Akadémiai Kiadó. Kiadói, kissé sérült nyl-kötésben, védőtök és kísérőtanulmány nélkül
Verne Gyula: Servadac Hector kalandos utazása a Naprendszeren át. Átdolgozta Szász Károly. Második, egyedül jogosított képes kiadás. Budapest, 1896, Franklin-Társulat. Számos egészoldalas képpel illusztrált. Kiadói, festett, aranyozott, szürke egészvászon sorozatkötésben, 330 p. A borítója kopott, foltos. A gerince deformált. A kötése meglazult. A hátsó előzéklap hiányzik! A hátsó védőlap javított...