Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 292
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1362885
14014
274
Surányi Miklós: Trianoni páva - A gyujtogató. Surányi Miklós Műveinek Emlékkiadása I. Budapest, 1936, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet R.-T. Számozott, 381. példány! Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, 162+87 p. A gerince sérült, viseltes! 1362896
14015
274
Csoóri Sándor: A tizedik este. Budapest, 1980, Magvetői Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kiadói borítóban. 1320697
14016
274
Bodnár László: Az okkultizmus bölcselete. Az okkultizmus bölcselete. Bp. 1929. Neuwald. 240 p. Kiadói papírborítékban. Felvágatlan. 1224450
14017
274
Vándor Kálmán: Mea maxima culpa. Bp., é.n., Pantheon. 269 p. Első kiadás! A szerző által dedikált példány! Kiadói, aranyozott félvászonkötésben. 1272023
14018
274
vitéz Somogyváry Gyula: A Rajna ködbe vész. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászonkötésben, kopottas, elszíneződött sérült állapotban. Az előzék-, illetve címlap hiányos. 1335508
14019
274
Nemes György: A királyság nyolcadik jele. Bp., 1980, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval. 1219478
14020
274
Juhász Béla, Farkas Pál: Ilona. Történelmi elbeszélés. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói félvászonkötésben. Ajándékozási bejegyzéssel. 1330195
14021
274
Edmund F. Moiret: Spaetherbst. Lieder eines alten Mannes. Aus dem Nachlass. Bp., é.n., Singer und Wolfner. Kiadói papírkötésben, ajándékozási bejegyzéssel. 1335077
14022
274
Byssz Róbert: Felcsaptam filmcsinálónak. Kaland egy film születése körül. Bp., 1942, Biró. 188 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói félvászon-kötésben. 1380738
14023
274
Komáromi János: Régi ház az országutnál. Budapest, 1932, Genius Könyvkiadó Rt., 344 p. Komáromi János Munkái Gyűjteményes kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés. A szerző dedikációjával! 1335840
14024
274
Nagyiványi Zoltán: Párbaj keleten. Bp., 1940, Révai. Kiadói foltos, kissé sérült papírkötésben, borítóval. 1335868
14025
274
Benamy Sándor: Válságok évei. Bp., é.n., Epocha. Kiadó papírkötésben. A borítólap Ruzicskay György munkája. Felvágatlan. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft