B. Eötvös József: A' falu jegyzője I. kötet. 1-3. füzet. , II. kötet 1., Tűzött papírkötés, 312+80 p. Pest, 1845, Hartleben Konr. Adolf. Első kiadás! A könyv megviselt állapotban. Az első kötet első két oldala hiányzik. A könyv a 3. oldalon kezdődik.
Harminc 1877-1907. A "Budapest" jubileumi albuma. Budapest, É.N. [1907], Wodianer F. és Fiai Műintézete. Írták a "Budapest" volt és jelenlegi munkatársai. Kiadói festett, aranyozott, szecessziós egészvászon borítóban, VI.+2+341+29+14 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. A kiadói borítója kopott. A gerince szakadt, sérült.
A százéves Kisfaludy-Társaság (1836 - 1936) Szerkesztette s a társaság történetét írta Kéky Lajos. Budapest, 1936, Franklin-Társulat. 512 p. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben. A borítója kopott. A kötése laza, sérült.
Gyóni Géza (1884-1917): Ismeretlen versei. Budapest, 1943, Methosz Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, 365 p. Gyóni Géza Összes Versei 2. kötete. A gerince picit sérült. A lapszélek foltosak.
Magyar Erato. Válogatás a magyar erotikus költészetből. Szerk.: Réz Pál. Bp., 2005, Noran. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Szerelmeskönyv. Válogatás a magyar irodalom legszebb szerelmesverseiből. Összeáll.: Katkó Lajosné, Nagy Zoltán. Debrecen, 2001, Szalay. Műbőr kötésben, jó állapotban. + Easton, Dossie - Hardy, Janet W.: Szexbolondok illemtana. Bp., 2010, Jaffa. Papírkötésben, jó állapotban.
Pelle János: Casanova, avagy a 18. század egy kalandor szemével. Bp., 1987, Kossuth. Papírkötésben, jó állapotban. + Roche, Charlotte: Nedves tájak. Bp., 2009, Kelly. Papírkötésben, jó állapotban.