Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 292
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1330903
14134
274
Nemes György: Rossz egyedül. Bp., 1970, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval 1330894
14135
274
Nemes György: Behajtani tilos. Bp., 1974, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval 1330900
14136
274
Nemes László: Szeretni nem elég. Bp., 1965, Szépirodalmi. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval. 1330895
14137
274
Nemes György: Siessünk. Bp., 1972, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval 1319101
14138
274
Komédiások. Ditrói Mór emlékiratai. Bp., é.n., Közlekedési Ny. 174 p., 20 t. Kiadói, kopottas egészvászon-kötésben, könyvtári példány volt. A szerző aláírásával! 1317584
14139
274
Gyúrói Nagy Lajos: Egy prédikátor dalaiból. A Petőfi-társaság ajánlásával. Bp., 1924, Globus. 188 p. Kiadói papírkötésben, a borító széle sérült. A szerző dedikációjával! 1317817
14140
274
Kleist, Heinrich von: Amphitryon. Vígjáték Moliere nyomán. Fordította Szabó Lőrinc. Bp., 1939, Singer és Wolfner. 97 p. Kiadói papírborítóban. Körülvágatlan példány. 1319060
14141
274
Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Illusztrált kiadó egészvászon-kötésben. Jó állapotban. 1258716
14142
274
Lóránth László: Helyszíni közvetítés. Bp., é.n., Bibliotéka. 45 p. Kiadói papírkötésben. Rácz Vali színésznőnek dedikált példány! 1258711
14143
274
Lóránth László: Vidám filozófia. Bp., 1938, Bibliotéka. 47 p. Kiadói papírkötésben. Rácz Vali színésznőnek dedikált példány! 1275747
14144
274
Soóky István: Csillagtalan vándorúton. Nóták, versek. Bp., 1936, Szénásy. Kiadói kopottas papírkötésben. Ritka, dedikált kötet! 1331022
14145
274
Pátkai Pál: Az utolsó óra munkásaihoz. Szellemi tanítások Pál beszélő médium útján. III. kötet. Hatások és viszonthatások. Bp., 1939, Szellemi Búvárok Pesti Egylete. Kiadói, enyhé viseltes papírkötésben, gerincén kis sérüléssel.. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft