13522.
274. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Dr. Gerevich Tibor: Az olasz reneszánsz festészete. III. rész. Az északolaszországi quattrocento-iskolák és a Cinquecento kialakulása. Kézirat gyanánt. Budapest, 1932, Nagy Zoltán. Dr. Gerevich Tibor egyetemi nyilv.r.tanár Urnak a bpesti Pázmány P.Tud-Egyetem Bölcsészeti Karán az 1931/32. tanév II. felében tartott előadása. Fűzött kemény kötés, 40 p. Megviselt állapotban. A könyvben számos helyen ceruzával aláhúzás, és jegyzet A kötése két helyen sérült, szétjött (16-17.p, 32-33.p.)