1975 Helmer Fogedgaard og Johnny Kohler: Exlibris i farver. 17. samling. Privattryk. Sorszámozott:100/130. 10 ex libris, metszet, egy része jelzett, 19x13cm / 1975 Helmer Fogedgaard og Johnny Kohler: Exlibris i farver. 17. samling. Privattryk, catalogues, on the topic of bookplates and other printmaking studies
Kabdebo Gyula (szerk.): Az Építőművészet Története I. Kötet: Ókor. Budapest, 1903, Magyar Mérnök- És Építész-Egylet, 464 p.
Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gazdag képanyaggal illusztrálva. Nem jelent meg több a sorozatból. A gerince kopottas.
1968 Bibliografi over ungarsk exlibrislitteratur, Ungarische exlibrislitteratur. Frederikshavn, 1968. Sorszámozott: 16/50, 30x21cm /Bibliografi over ungarsk exlibrislitteratur, Ungarische exlibrislitteratur. Frederikshavn, 1968. Catalogues, on the topic of bookplates and other printmaking studies
Tóth Ervin: Mata János fametszetei. Debrecen, 1962, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Hajdú-Bihar megyei szervezetének kiadása. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban. A kiadói borítója szakadozott.
Dr. Gerevich Tibor: Az olasz reneszánsz festészete. III. rész. Az északolaszországi quattrocento-iskolák és a Cinquecento kialakulása. Kézirat gyanánt. Budapest, 1932, Nagy Zoltán. Dr. Gerevich Tibor egyetemi nyilv.r.tanár Urnak a bpesti Pázmány P.Tud-Egyetem Bölcsészeti Karán az 1931/32. tanév II. felében tartott előadása. Fűzött kemény kötés, 40 p. Megviselt állapotban. A könyvben számos helyen ceruzával aláhúzás, és jegyzet A kötése két helyen sérült, szétjött (16-17.p, 32-33.p.)