Otto Rieth: Skizzen. Architektonische und decorative Studien und Entwürfe. 2-4. Folge. Leipzig,1896-99, Baumgärtner. 90 Blatt Handzeichnungen in Lichtdruck. Összesen 90 db fénnyomatú kézi rajzzal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel.
Lyka Károly: A táblabíró világ művészete I-III. Bp., 1922,
Singer és Wolfner. Kiadói foltos, gerincén hiányos papírkötésben. A negyedik kötet hiányzik.
The Studio, An illustrated Magazine of Fine and Applied Art. Bekötött számok az 52-55 évfolyamokból.
Egy-két melléklet hiányzik. Korabeli vászonkötésben, számos érdekes műmelléklettel.
Térey Gábor: A Szépművészeti Múzeum Régi Képtárának Leíró Lajstroma. I. Régi mesterek. Budapest, 1906, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udvari Könyvnyomdája. Viseltes kiadói papír kötés, VIII+431 p. + 100 t. A borítója viseltes. A gerince hiányos. A kötése megtört.
Barát, Éber, Takács: A művészet története. I-II. kötet. Az ókor művészete. A kelet művészete. Európa művészete. 176 egyszínű és 16 színes táblával. Budapest, é.n., Dante. Kissé viseltes kiadó egészvászon kötésben.