Magyarország művészeti emlékei. 1-3. köt. Szerk.: Gerevich Tibor. 1. Gerevich: Magyarország románkori emlékei. 2. Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. 4. Rados Jenő: Magyar kastélyok. Bp. 1938.-1939. Műemlékek Orsz. Biz. Komplett példány. A 3. köt. nem jelent meg. Egységes, kiadói félbőr kötésben, A bőr kissé kopottas, egyébként jó állapotban.
Dr. Berecz Sándor: A képzőművészetek története Gyomán, én. Kner Izidor. 199 l. 70 szövegközti metszett képpel és ábrával. Kiadói, préselt, egészvászon (Kner) kötésben. Jó állapotban
Vörös Győző: Egyiptom templomépítészete az egyiptomi magyar ásatások fényében. 1907-2007. Budapest, 2007, Kairosz. Illusztrált kiadói kemény kötésben fedőborítóval, szép állapotban