30 000 Ft
Werbőczy István: Werbőczius illustratus sive decretum tripartitum juris consuetudinarii inclyti regni Hungariae. Tyrnavia, 1775, Typis Tyrnaviensibus. Korabeli bőr kötés. Megviselt állapotban. A borítója kopott, sérült. A gerince sérült, de a könyvtest egyben van. Az elülső és hátsó kötéstáblán, a címlapon számos korabeli firka, jegyzet. A könyvben pár helyen ceruzás aláhúzás.