Sárfi István, Várhalmi Iván: A Magyar Királyi Honvéd Repülő Hadapródiskola története. Szerző által dedikált példány! Oslo-Budapest, 2000, szerzők kiadása. Kiadói papír borítóval.
Vitéz Somogyi Endre: Magyaroszág és környező államainak katonai földrajza. Második kiadás. DEDIKÁLT! Bp., 1930, Jakab M. H. Könyvnyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés, borító erősen hiányos.
Landor Tivadar (szerk.): A Nagy Háború írásban és képben. Első rész: Északon és délen. III. kötet. Bp., 1917., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, védőlap és előzéklap hiányzik.
Ignaz Kankoffer: Ruhmeshalle der k. k. österreichischen Armee, Wien, 1864, Karl Gorischef Buchhandlung. Kiadói vászonkötésben, jó állapotban.
Töredék 312. oldalig / Linen binding. Fragmentary.
Katonai nevelés, tisztképzés, hadtörténelem. Szerk. dr. Kocsis Bernát Bp., 1988, Zrínyi Katonai Kiadó, 635 p. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.