Elbert György-Kahlich Endre: Olimpiai győzteseink. Budapest, 1974, Sportpropaganda, 268 p. Magyar, angol, német nyelven. Kiadói műbőr kötés, műanyag fóliában. A gerincén a műbőr kopott.
Elbert György-Kahlich Endre: Olimpiai győzteseink. Budapest, 1974, Sportpropaganda, 268 p. Számozott példány. (400/190.) Magyar, angol és német nyelven. Kiadói műbőr kötés. A gerincén a műbőr kopott.
Dózsa György: Dózsa György és a magyar parasztháború. Budapest, 1972, Kossuth Könyvkiadó, 94 p. 22 számozott példány. Kiadói műbőr kötés, papír tokban. Magyar, angol és orosz nyelven. Derkovits Gyula Dózsa-sorozatával illusztrálva.
Janka Gyula: Miniatűr könyvek bibliográfiája 1971-1972. Budapest, 1973, Műszaki Könyvkiadó, 233 p. Magyar, orosz, angol nyelven. Kiadói aranyozott műbőr kötés. A gerincén a műbőr kopott.
Erdélyi János hatvanéves / Pablo Neruda: Óda a nyomdához. Fordította Somlyó György. Illusztrálta Kass János. Budapest, 1973, Nyomdai Művészet Barátai. Kiadói műbőr kötés, műanyag védőtokban. A gerincén a műbőr kopott.
Pablo Neruda: Óda a nyomdához. Fordította Somlyó György. Budapest, 1974, Kossuth Könyvkiadó-Corvina Kiadó. Magyar és spanyol nyelven. Számozott példány. (1000/097). Kiadói műbőr kötés, műanyag tokban. A gerincén a műbőr kopott.