Könyvek: Történelem

Tételek száma: 93

Virág Gábor: A kishegyesi iparosság története. Újvidék, 2008, Forum Könyvkiadó. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés.
13389.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Imreh István: Erdélyi hétköznapok 1750-1850. Bukarest, 1979, Kriterion Könyvkiadó, 345 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóval. A szerző dedikációjával.
13390.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Esterházy János: A kisebbségi kérdés. Válogatott írások, beszédek, interjúk. Budapest, 2000, Ister. Kiadói papírborítóban fedőborítóval + Esterházy Lujza: Szívek az ár ellen. Bp., 1991, Püski. Kiadói papír kötésben
13391.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Franz Kugler: Geschichte Friedrichs des Großen. Leipzig, é.n. (1936), E. A. Seemann, 533 p. Kiadói egészvászon kötés. A borítója foltos. Adolf Menzel illusztrációival. Német nyelven. A címlapon két nagy frigyes emlékbélyeggel (1986).  / Linen-binding, in german language, on the cover with two stamps, the cover is spotty.
13392.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

13393.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
518,13
571,43

H.A.L. Fisher: Európa története I-II. (I. Ókor és középkor. II. Renaissance, reformáció, felvilágosodás.) Fordította: Balla Antal és Benedek Marcell. Budapest, é.n., Singer és Wolfner, 415+459 p.  Kiadói egészvászon kötés. Térképekkel illusztrált példány. A borítója kopottas, foltos, A lapok foltosak. Töredék kötet. A III. kötet hiányzik.
13394.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Steinmann, G.: Die EIszeit und der vorgeschichtliche Mensch. Leipzig - Berlin, 1917, B. G. Teubner (Aus Natur und Geisteswelt 302.). Számos fekete-fehér illusztrációval. Félvászon kötésben, jó állapotban.
13395.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

13396.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

13397.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

13398.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

Carlyle Tamás: A franczia forradalom. Első kötet. Budapest, 1875, A Magyar Tudományos Akadémia. Kiadói egészvászon kötésben
13399.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

13400.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft