13616.
274. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Tudomány és technika
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Johnson W. Sámuel: Miből lesz a termés. Kézikönyv. A légkörről és a talajról, a gazdasági növények táplálása szempontjából. Bp., 1878, K.M. Természettudományi Társulat. Félvászon kötés, gerinc nyomódott, a kötés kopottas állapotban.