Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 183

13586.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

Subic Simon: Természettan Felgymnásiumok és Felreáltanodák számára. Fordították: Kruesz Krizosztom és Kühn Rajmund. Pest, 1862, Heckenast Gusztáv, XVI+1+208 p. Félvászon kötés. Számos ábrával illusztrálva. Megviselt állapotban. A borítója kopottas.
13587.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00

Bome, Max von dem: Taschenbuch der Angelfischerei. Berlin 1892, Verlag Paul Parey. Kissé viseltes egészvászon kötésben
13588.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

Ambrus Lajos és Szauter Antal (szerk.): Tornatanítás a néptanodákban. Pécsett, 1872, Ramazetter K. Félvászon kötésben
13589.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Dr. Simon Béla: A fogeltávolítás műtéttana. Budapest, 1934, Pfeiffer Ferdinánd, 253p. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban, számos ábrával, képpel, a könyv végén fogorvosi reklámokkal
13590.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Flammarion, Camile: Népszerű csillagászattan és az égboltozat egyetemes leírása I-II. kötet. Fordította: Hoitsy Pál. Harmadik átjavított, a legújabb eredeti után átdolgozott és kibővített kiadás. Számos illusztrációval. Budapest, 1900, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói festett, aranyozott, egészvászon kötésben. A borítója viseltes, foltos, kopott. I. kötet 20-65 p. között a lapok hiányoznak. A 17-20 p. oldalak szakadtak, sérültek.
13591.

Flammarion, Camile: Népszerű csillagászattan és az égboltozat egyetemes leírása I-II. kötet. Fordította: Hoitsy Pál. Harmadik átjavított, a legújabb eredeti után átdolgozott és kibővített kiadás. Számos illusztrációval. Budapest, 1900, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói festett, aranyozott, egészvászon kötésben. A borítója viseltes, foltos, kopott. I. kötet 20-65 p. között a lapok hiányoznak. A...

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

13592.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

Maróczy Géza: Sakk I-III. A modern sakk vezérkönyve./A haladó sakkozó vezérkönyve./Végjátékok és játszmák. Budapest, Pantheon Kiadás. Második, bővített kiadás. Könyvkötői félvászon kötés, 368 p. A lapszélek foltosak. A könyvben ceruzával jegyzet, beírás.
13593.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

13594.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00

Heller György- Rosta László - Vasúti fékberendezések I. - Mozdonyszolgálati dolgozók részére. Bp., 1966, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. 446 p. Kiadói félvászonkötésben.
13595.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

13596.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

13597.

C. Birnbaum. - Göttger, C - Gayer, K. u.a.: Das neue Buch der Erfindungen, Gewerbe und Industrien. Rundschau auf allen Gebieten der gewerblichen Arbeit. 1-6. Hatodik, javított kiadás. Leipzig-Berlin, 1872-1873-1874, Otto Spamer. Díszes, aranyozott gerincű félvászon borító, 520+510+446+520+488+540 p. A könyvben számos illusztrációval,képpel. A borítója kopott, a gerince fakó. Az védőlapon, és a c...

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft