Raoul Francé: Az állatok csodálatos világa. Bp., é.n. Franklin. 301 p. 10 t..Gazdag szövegközti ábrákkal. Kiadói félvászonkötésben, eredeti papírborítóban.
Vegyes orvosi témájú könyvtétel, 4 db.: Belák Erzsébet: Terminology of Medicine. Budapest, 2005, Semmelweis Kiadó, 46 p. Kiadói papírkötés. Angol nyelvű orvosi latin, és görög terminológiai tankönyv. Belák Erzsébet: Medical latin. Budapest, 2005, Semmelweis Kiadó, 169 p. Kiadói papírkötés. Angol nyelvű orvosi latin tankönyv. Oxford Concise Medical Dictonary. Oxford, 2010, Oxford Univerity Press...
Johnson W. Sámuel: Miből lesz a termés. Kézikönyv. A légkörről és a talajról, a gazdasági növények táplálása szempontjából. Bp., 1878, K.M. Természettudományi Társulat. Félvászon kötés, gerinc nyomódott, a kötés kopottas állapotban.
A XVI. Nemzetközi Orvosi Kongresszus díszalbuma. Bp., 1909, Petőfi Irodalmi és Nyomdai Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
Budai Sándor-Vadász Miklós: A váltók és csekkek gyakorlati használata. Budapest, 1928, Grünwald Ödön könyvnyomdája, 80 p. Kiadói papírkötés. A borítója szakadt, foltos.
Dr. Dalmady Zoltán: A rendkívüli testi megerőltetésekről. Fejezetek a sportorvosi tudományok köréből. Budapest, 1931, Királyi Magyar Természettudományi Társulat, 20 p. Kiadói tűzött papírkötés. A borítója maszatos, foltos, szakadt.