Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 183

Magyar Pál: Ezerarcú vírus. Bp., 1964, Medicina. 53 p. Kiadói papírkötésben.
13610.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

13611.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Dr. Vuk Mihály: Az élelmiszerek chemiai technológiája. Bp. 1927, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói, kissé foltos félvászonkötésben.
13612.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

13613.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

R. C. Punnett: Az átöröklés. Bp., 1928, A Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben.
13614.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

Vegyes orvosi témájú könyvtétel, 4 db.:  Belák Erzsébet: Terminology of Medicine. Budapest, 2005, Semmelweis Kiadó, 46 p. Kiadói papírkötés. Angol nyelvű orvosi latin, és görög terminológiai tankönyv.  Belák Erzsébet: Medical latin. Budapest, 2005, Semmelweis Kiadó, 169 p. Kiadói papírkötés. Angol nyelvű orvosi latin tankönyv.  Oxford Concise Medical Dictonary. Oxford, 2010, Oxford Univerity Press, 832 p. Nyolcadik kiadás. Kiadói papírkötés. Angol nyelvű orvosi kéziszótár. Picit viseltes állapotban.  Lászity Alexandra, Noszál Béla: Practical inorganic and general chemistry. Budapest, 2007, Semmelweis Kiadó, 190 p. Kiadói spirálkötés. Angol nyelvű orvosi kémia tankönyv.
13615.

Vegyes orvosi témájú könyvtétel, 4 db.: Belák Erzsébet: Terminology of Medicine. Budapest, 2005, Semmelweis Kiadó, 46 p. Kiadói papírkötés. Angol nyelvű orvosi latin, és görög terminológiai tankönyv. Belák Erzsébet: Medical latin. Budapest, 2005, Semmelweis Kiadó, 169 p. Kiadói papírkötés. Angol nyelvű orvosi latin tankönyv. Oxford Concise Medical Dictonary. Oxford, 2010, Oxford Univerity Press...

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Johnson W. Sámuel: Miből lesz a termés. Kézikönyv. A légkörről és  a talajról, a gazdasági növények táplálása szempontjából. Bp., 1878, K.M. Természettudományi Társulat. Félvászon kötés, gerinc nyomódott, a kötés kopottas állapotban.
13616.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

A XVI. Nemzetközi Orvosi Kongresszus díszalbuma. Bp., 1909, Petőfi Irodalmi és Nyomdai Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
13617.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Budai Sándor-Vadász Miklós: A váltók és csekkek gyakorlati használata. Budapest, 1928, Grünwald Ödön könyvnyomdája, 80 p. Kiadói papírkötés. A borítója szakadt, foltos.
13618.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Dr. Dalmady Zoltán: A rendkívüli testi megerőltetésekről. Fejezetek a sportorvosi tudományok köréből. Budapest, 1931, Királyi Magyar Természettudományi Társulat, 20 p. Kiadói tűzött papírkötés. A borítója maszatos, foltos, szakadt.
13619.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Heinrich Kluth: A haladás csodái. Számos illusztrációval. Budapest, é.n, Nova Irodalmi Intézet. Kiadói kemény kötésben
13621.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

13622.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft