Paolo Mantegazza: A munka öröme és dicsősége. Ifjaink számára a nagy Mantegazza (Paolo) után írta Dr. Kerékgyártó Elek. Budapest, én., Lampel R. Könyvkereskedése (Wodianer F. és Fiai) Rt., 247 p. Kiadói illusztrált egészvászon kötés. Megviselt állapotban.
Dollinger Gyula: A váll-, a könyök- és a csípőízület idősült erőművi ficzamodásai. Bp., 1913, Magyar Orvosi Társulat. 159 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
1883-1922 Jendrássik Ernő dolgozatai. Számos könyv, nyomtatvány időrendi sorban egybekötve, melyek Jendrassik Ernő saját művei, vagy közreműködött bennük, illetve ezekről szóló ismertetések, kritikák.
Camille Flammarion: A világ vége. Fordította: Kenedi Géza. Budapest, 1894, Légárdy Testvérek. Átkötött félvászon kötés, 387 p. Gazdag szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. A gerince sérült. A borítója kopott. Néhol foltos.
The soils and soil associations of Israel. By J. Dan, D.H. Yaalon, H. Koyumdjisky and Z. Raz. Jerusalem, 1962, Ministry of Agriculture - Hebrew University. 25 p. Kiadói papírkötésben, gerincén vászoncsíkkal megerősítve, térképmelléklettel.
1932 - A Magyar Orvosok Tudományos Egyesületeinek Szövetsége - A magyar orvosi nagyhét második ülésszakának jegyzőkönyve. Bp., 1932. MORTESZ. 133 p. Korabeli egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.
1912 - A magyar sebésztársaság munkálatai. V. naggyűlés. Bp., 1912. M. Sebésztársaság. 183 p. Korabeli félvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel. A címlap hiányzik, az utolsó tanulmány előre lett bekötve.