3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Arminius Vambéry: Aminius Vambéry His Life & Adventues. London, 1886, T. Fisher Unwin, XIX+350+30 p. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon kötés. Angol nyelven. A gerince és a kötése sérült. A Vámbéry kép elöl a hártyapapír leszakadt. / Linen-binding, in english language, with some damages.