1 000 Ft
Karl Baedeker: Italien von den Alpen bis Neapel. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1926, Verlag von Karl Baedeker, XLII+462 p. Hetedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borítója kopott, sérült. A kötése sérült. / Cloth binding, in german language. The cover and the binding are damaged.