2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Karl Baedeker: Süddeutschland. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1926, Verlag von Karl Baedeker, XX+494 p. 32. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borítója kopottas, foltos. A gerince kicsit sérült. / Cloth binding, in german language. The cover is worn and spotty. The spine is little bit damaged.