[Amand Wilhelm Smith]: Spiritus Stoae. Geist der Stoa. I. Leutschau, 1817, Johann Werthmüller, 385+1 p. Kopottas korabeli papírkötés. Bilingvis, latin és német nyelven. A gerince sérült. Intézményi bélyegzővel, néhány lapon ceruzás aláhúzással.