Édes János Egyházi beszédei. [Miskolc, 1844, Tóth Lajos], 2+326+7 p. Félvászon kötés. 2+326+7 p. A borítója viseltes, kopott. A címoldala hiányzik. Az előzéklapon possessori bejegyzés.