Prohászka Ottokár: Gondolatok a századvégi hódolatnak és a magyar katholiczizmus 900. jubileumának ünnepére. Budapest, 1900, Szent István Társulat, 84+2p. Átkötött félvászon kötés. Kopottas, foltos borítóval, könyvtári bélyegzővel.
Officium majoris hebdomadae a dominica in Palmis usque ad sabbatum in Albis. Regensburg - Roma - New York - Cincinnati, 1902, Friedrich Pustet. Aranyozott gerincű, kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Stolcz Albán: Magyarországi Szent Erzsébet Élete. Szerkesztette: T. Pelikán Krizsó. Budapest, 1913, Szent István-Társulat, 304 p. Viseltes egészvászon kötés. A lapok, lapszélek, némileg foltosak.
Pesthy-Pesti Gábor, Gábriel: Biblia - Újszövetség Novum Testamentum seu quattour euangelioru[m] volumina lingua Hungarica donata Gabriele Pannonio Pesthino Interprete. Bp, 1895, MTA. A 16. századi eredeti kiadás betűhív újrakiadása. Iniciálékkal és metszetettekkel gazdagon illusztrálva. Pótolt gerinc, jó állapotban.Ritkaság!
Egyed Joakim: A keresztény tudományról oktató beszédek. III. kötet. Vác, 1794, Marmarossi Gottlieb Antal. Későbbi aranyozott, bordázott félbőrkötésben.