19050.
274. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
32 000 Ft
82,90 EUR, 91,43 USD
Antik ezüst (Ag.) serleg ( csak a felső rész) talapzat nélkül, "D.E.A 1861" felirattal, belül kopott aranyozással, jelzés nélkül, m:10,5 cm, d:11 cm, nettó:162 g