31047.
274. Lezárult gyorsárverés
Falerisztika: Kitüntetések, jelvények
24 000 Ft
62,18 EUR, 68,57 USD
NSZK 1970. "1. Nemzetközi Európa-napi Rally - Stuttgart" aranyozott, zománcozott fém jelvény nem saját, sérült tokban rögzítve (118mm) T:2 FRG 1970. "1st International Rally to Europe Day - Stuttgart" gilt, enamelled metal badge fixed in not town, damaged case (118mm) C:XF