DN "Vér és Tűz" Üdvhadsereg fém sapkajelvény (51x56mm) + DN "Vér és Tűz - Üdvhadsereg" fém sapkajelvény (35x40mm) T:2 oxidáció
ND " Fire and Blood" Salvation Army cap badge (51x56mm) + ND "Fire and Blood - The Salvation Army" cap badge (35x40mm) C:XF corrosion
Lengyelország 1988. "Jastrzębie-Zdrój 1963-1988. 25 éve város / Barátság Filatélia Kiállítás" Br emlékérem tokban. Szign.: ZS (70mm) T:1-,2
Poland 1988. "Jastrzębie-Zdrój 1963-1988. 25th Anniversary of City Rights / Friendship Philatelic Exhibition" Br commemorative medal in case. Sign.: ZS (70mm) C:AU,XF
NDK ~1970. "Munkára és a béke megvédésére kész - I" zománcozott fém jelvény (32x33mm) + Szovjetunió ~1970. "Fiatal természettudós" aranyozott, zománcozott fém jelvény (30x27mm) T:2
GDR ~1970. "Bereit zur Arbeit und zur Verteidigung des Friedens (Ready for Work and Defending Peace)" enamelled metal badge (32x33mm) + Soviet Union ~1970. "Young Naturalist" gilt, enamelled metal badge (30x27mm) C:XF
NSZK 1970. "1. Nemzetközi Európa-napi Rally - Stuttgart" aranyozott, zománcozott fém jelvény nem saját, sérült tokban rögzítve (118mm) T:2
FRG 1970. "1st International Rally to Europe Day - Stuttgart" gilt, enamelled metal badge fixed in not town, damaged case (118mm) C:XF